Ettevõttest

Põhjatransport OÜ on sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Transpordiäris oleme tegevad olnud aastast 1995.

Põhjatransport OÜ nime all alustati regulaarvedusid aastal 1997. Ettevõtte tegevuse alustalaks võeti põhimõte – areng läbi kogemuse kvaliteetse teenuseni. Kliendile tähendas see teenuse usaldusväärsust. Spetsialiseerudes uksest-ukseni kaubaveole astuti veel üks samm personaalse teeninduseni.
Regulaarveol Tallinn-Helsingi-Tallinn teostatakse vedusid tarneajaga kuni 24 h. Kaugemate Soome või Eesti linnade vahelise veo puhul on tarneaeg ka vastavalt pikem.

Vajadusel teostame tšartervedusid Euroopasse veokite või kaubikutega.

Ettevõtte autopark on arenenud koos ettevõttega. Kõik autod on varustatud tagaluuk tõstukitega. Kõikidel autodel on täispikkuses avanev külgsein pikemate kaupade veoks.

Personaalse teenusena saame pakkuda ka tollideklarandi teenust, samuti kaupade lühiajalist ladustamist meie laohoones. Suhtleme oma klientidega soome, inglise, vene ja vajadusel rootsi, norra keeles st. kliendi palvel suhtleme tema emakeeles. Kogu meie kollektiiv tervikuna on muutnud OÜ Põhjatranspordi kliendite erisoove arvestavaks personaalseks logistikaettevõtteks.

Meie rõõm on lahendada Teie mure!

Lugupidamisega
Teie Põhjatransport